Przepisy kulinarne z koncentratem pomidorowym

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, gdzie co jakiś czas będziemy prezentować nowe i ciekawe przepisy z wykorzystaniem koncentratu pomidorowego.

Bigos z młodej kapusty

Sos pomidorowy do pizzy lub frytek

Pyszny bigos z młodej kapusty z koncentratem pomidorowym. Doskonały na sezon wiosenno-letni!

Zupa pomidorowa

Sos pomidorowy do pizzy lub frytek

Prosta do wykonania i pyszna zupa pomidorowa na koncentracie pomidorowym i warzywach. Jeśli do tej pory uważałeś/uważałaś, że nie da się zrobić dobrej zupy pomidorowej z koncentratu, to wypróbuj nasz koncentrat czarnomorski!

Fasolka w stylu bretońskim

Sos pomidorowy do pizzy lub frytek

Nietypowy przepis na fasolkę w stylu bretońskim, która bazując na koncentracie z dojrzałych pomidorów, jest nieco inna od tradycyjnej, ale naprawdę warta spróbowania. Tak przyrządzona fasolka może smakować nawet osobom, które zwykle nie przepadają za tą potrawą!

Spaghetti bolognese

Spaghetti bolognese

Spaghetti bolognese na koncentracie czarnomorskim. Przygotuj dobre mięso mielone, koncentrat pomidorowy czarnomorski oraz kilka innych łatwo dostępnych składników i w niecałą godzinę możesz mieć pyszne danie obiadowe śmiało konkurujące z jego oryginalnym włoskim odpowiednikiem!

Sos pomidorowy do pizzy i frytek

Sos pomidorowy do pizzy lub frytek

Bardzo prosty, szybki do wykonania i pyszny sos pomidorowy, który doskonale pasuje do pizzy jak również do frytek. Można go potraktować jako domowej roboty ketchup – natomiast w smaku jest o wiele lepszy niż cokolwiek, co można kupić w sklepie i z pewnością zdrowszy!

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o aktualnościach i ofertach:

NEWSLETTER